top of page

27 Eyl Çar

|

Zemin İstanbul

Kişisel Marka Sohbetleri: Benden Marka Olur mu?

İş dünyasında bir profesyonel olarak, kişisel markanızı nasıl yaratacağınızı ve yöneteceğinizi öğrenmek, ilham almak ve networkünüzü genişletmek için 27 Eylül Çarşamba Günü Zemin İstanbul / Şişhane'de gerçekleştireceğimiz, "Benden Marka Olur mu?" Kişisel Marka Sohbetleri'ne davetlisiniz!

Davetiyelerimiz tükendi! İlginize Teşekkür Ederiz!
Diğer etkinlikleri gör
Kişisel Marka Sohbetleri: Benden Marka Olur mu?
Kişisel Marka Sohbetleri: Benden Marka Olur mu?

Saat ve Yer

27 Eyl 2023 18:00 – 21:00

Zemin İstanbul, Şahkulu, Şişhane Metro Durağı, Meşrutiyet Cd. Vergi Dairesi Girişi No:125 D:1.Kat, 34421 Beyoğlu/İstanbul, Türkiye

Misafirler

Etkinlik Hakkında

Kişisel Marka SohbetleriBenden Marka Olur mu?

İş dünyasında bir profesyonel olarak, kişisel markanızı nasıl yaratacağınızı ve yöneteceğinizi öğrenmek, ilham almak ve networkünüzü genişletmek için "Benden Marka Olur Mu?" adlı Kişisel Marka Sohbetleri'ne davetlisiniz!

Günümüz iş dünyası giderek rekabetçi hale gelirken, sadece şirketlerin değil, bireylerin de kişisel markalaşmaya ihtiyacı var. İş dünyasında girişimcilerden beyaz yakalılara, herkes için kişisel marka oluşturmanın önemi her geçen gün artıyor. Kişisel markalaşma, sadece profesyonel başarı için değil, aynı zamanda iş dünyasında fark yaratmak ve etkili iletişim kurmak için de bir anahtar haline geldi.

Neden Kişisel Markalaşmaya İhtiyaç Var?

  1. Rekabet Avantajı: verenler, yatırımcılar ve müşteriler arasında olumlu bir izlenim bırakmak, kişisel markalaşma ile mümkün hale gelebilir. İyi bir kişisel marka, sizi rakiplerinizin önüne geçirebilir.
  2. Güven Oluşturmak: İnsanlar, iş yapacakları kişileri tanımak ve güvenmek isterler. Etkili bir kişisel marka, sizin güvenilir bir kişi olarak algılanmanızı sağlar. Bu, iş ilişkilerinizi olumlu bir şekilde etkiler.
  3. Kariyer Gelişimi: Kişisel markalaşma, kariyerinizin gelişimini hızlandırabilir. Kendi alanınızda bir otorite haline gelmek, daha fazla fırsatın kapısını açabilir.
  4. Etkili İletişim: Kişisel markalaşma, hem online platformlarda, hem de yüz yüze görüşmelerde etkili iletişim kurmanıza yardımcı olur. Fikirlerinizi, projelerinizi ve vizyonunuzu başkalarına daha iyi aktarabilirsiniz.

İşte bu nedenle Türkiye'nin ilk ve tek Kişisel Marka Akademisi olarak, kişisel markalaşmanın önemini vurgulamak ve iş dünyasındaki profesyonellerin bu konuda nasıl adım atabileceklerini öğrenmelerini sağlamak amacıyla "Benden Marka Olur Mu?" adlı Kişisel Marka Sohbetleri düzenliyoruz. 

Bu etkinlik size ne sağlayacak?

🌠 İlham kaynağı: Kişisel markalaşma sürecinize nerden başlayacağınızı ya da nasıl ilerleyeceğinizi bilmiyorsanız, ilham kaynağınız burada!

🔑 Pratik Örnekler: Kişisel Marka Akademisi’nin alanında uzman 8 eğitmeni, kişisel markanızı nasıl oluşturabileceğiniz ve nasıl yönetebileceğiniz ile ilgili stratejileri iş hayatınızda uygulamak için pratik örneklerle anlatacak.

🤝 Network: Diğer profesyonellerle tanışma ve iş bağlantıları kurma fırsatı yakalayacaksınız.

İş hayatında kişisel markalaşma, sadece profesyonel başarı için değil, aynı zamanda daha etkili iletişim, güven ve fark yaratma amacıyla da önem taşıyor. "Benden Marka Olur Mu?" Kişisel Marka Sohbetleri, bu önemi vurgulamak ve katılımcılara kişisel markalarını nasıl geliştirebileceklerini öğretmek için tasarlanmıştır. 

Branding Türkiye ve Empathos Academy işbirliğiyle gerçekleştirdiğimiz etkinliğimiz, 27 Eylül Çarşamba Günü, Zemin İstanbul'da, saat 18:00 - 21:00 saatleri arasında gerçekleşecektir.

Program

18:00 - 20:00 Kişisel Markalaşma Sohbetleri: Benden Marka Olur Mu? 

 İrem Sefa Yayımlar | Kişisel Marka Yaratıcısı & Kişisel Marka Akademisi Kurucusu

Ömer Şengüler | Marka Mimarı & 'Marka Ol E mi?' Kitabının Yazarı

Burcu Şen | Stratejik Gelişim ve Marka Koçu

Jülide Şakar | Marka Danışmanı ve Kişisel Marka Stratejisti

Meltem Konaklı Çelikkan | Stil ve İmaj Danışmanı, Kişisel Marka ve İletişim Koçu

Yeşim Saraçer | Kişisel Marka Fotoğrafçısı

Mürsel Ferhat Sağlam I Dijital Markalaşma Uzmanı & Branding Türkiye Kurucusu

 Esra Başaran | Marka Deneyim Tasarımcısı

20:00 - 20:30 : Soru - Cevap

20:30 - 21:00: Networking

*Sınırlı sayıda davetiyenizi almak için aşağıdaki linkten yerinizi ayırtabilirsiniz.

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page