top of page
Burcu Şen.jpg

Burcu Şen

Stratejik Gelişim ve Marka Koçu

NLP Master

Burcu Şen; Uludağ Üniversitesi Uluslararası İlişkileri bitirdikten sonra Marmara Üniversitesinde İnsan Kaynakları alanında yüksek lisans yaptı.


Kurumsal Dünyanın oksijenini 15 sene soluyan Burcu Şen; bilgi akışının ve sektörel rekabetin yoğun olduğu günümüzde Marka yaratmak isteyen ya da markasını büyütmek isteyen girişimcilere özel marka koçluğu hizmeti ile İyi Bir İz bırakarak marka büyüme yolculuklarına destek olan Stratejik Gelişim ve Dönüşüm Koçu ve NLP uzmanıdır.


Türkiye’nin önde gelen holdinglerinden Koç Holding  bünyesinde İnsan Kaynakları alanında stratejik gelişime odaklı birçok projeye liderlik eden Burcu Şen;  2015 yılında kendini keşfetme yolculuğunun parçası olarak Uluslararası Ericson Koçluk Okulu ile tanışmıştır. 2017 yılında NLP ile kendini keşif yolculuğuna devam eden Burcu Şen; Profesyonel Koç ve NLP Master Pracititioner’dır.


Gerek iş dünyasındaki deneyimleri gerekse aldığı eğitimler yolculuğu esnasında; kişinin kendi değerlerini bilerek davranmasının, gerçek potansiyelini keşfetmesinin, kişinin özde mutlu olabilmesinin ve kendisini her gün yataktan kaldıran gerçek hayat amacını bulmasının ve geleceği için hayal kurup bunları hedef odaklı şekilde planlamasının ne kadar önemli olduğunu keşfeden Burcu Şen kendi dönüşüm hikayesini İyibiriz Kurumsal Gelişim ve Marka Danışmanlığı şirketini kurarak markalaştırmıştır.


İyibiriz Kurumsal Gelişim ve Marka Danışmanlığı bünyesinde; Girişimcilere özel Marka Danışmanlıkları ve Marka Koçlukları yapan, Kurumsal dünyanın gelişimine özel çalışmalarını devam ettiren Burcu Şen; "Birlikte Daha İyi Bir Dünya Yaratabileceğimiz olan inancı ile çalışmalarını büyük bir tutku ve inançla devam ettirmektedir.

www.iyibiriz.com

Burcu Şen: Ekip
bottom of page